Preskoči na glavni sadržaj

Sip, Park & Bloom

Bazirajte svoj boravak u hotelu Zena i uživajte u parkiranju preko noći sa lakim pristupom Vašingtonu, DC je ikona trešnje cvet pogledom i National Cherri Blossom Festival događaja od marta 20 do aprila 12, 2026.

Nakon dana istraživanja, opustite se uz sezonski sadržaji u sobi i uživajte u $ KSNUMKS kreditu za hranu i piće kako biste pijuckali i uživali u lokalnim ukusima.

Naš paket uključuje:

  • Noćenje u našim prostranim sobama za goste
  • Parkiranje preko noći
  • $ KSNUMKS kredit za hranu i piće po boravku
  • Cvet trešnje-inspirisan u sobi pogodnosti

Uslovi korišćenja: Cena je po sobi / po noći, na osnovu jednokrevetne ili dvokrevetne popunjenosti, bez poreza, napojnica, naknada i drugih troškova; stopa se ne odnosi na grupe; ne može se kombinovati sa bilo kojom drugom ponudom. Ponuda je podložna dostupnosti i promenama. Otkažite do 15:00 po lokalnom vremenu 5 dana pre dolaska kako biste izbegli kaznu za jednu noć i porez. Rezervacije moraju biti zagarantovane važećom kreditnom karticom. Privremeno zadržavanje od $ KSNUMKS po noći će se održati prilikom prijave za bilo kakve slučajne troškove tokom boravka. Sva neiskorišćena sredstva iz ovog čekanja biće oslobođena prilikom odjave. Datumi zamračenja mogu se primeniti.

Ostale sjajne ponude i paketi

Zena kabina na krovu

Regionalna rezidentna štednja